धनकुटाको हुलाकटोललाई उज्यालो बनाउन नेपाल बैकले दियो २१ वटा सडक वत्ति

  • २५ भाद्र २०८०, सोमबार

मुख्य बजार क्षेत्र धनकुटाको वडा नं. ७ को हुलाकटोलमा नेपाल बैक लिमिटेड धनकुटा शाखाले सामाजिक उत्तरदायित्व अन्र्तगत प्रदान गरेको सडक वत्ती आज जठान गरिएको छ ।
धनकुटा नगरपालिका वडा नं. ७ को हुलाकटोल स्थित मदन चौक देखी अस्पताल रोड हुदै ग्रिन र्पाक चुवाको वोट,चार चौतारा सम्मको क्षेत्रमा नेपाल बैक लिमिेटेड धनकुटा शाखाले प्रदान गरेका सडक वत्ति जडान गरिएको धनकुटा नगरपालिका वडा नं. ७ का वडाध्यक्ष यूवा समाजसेवी रोशेष श्रेष्ठले वताउनु भयो ।
नेपाल बैक लिमिटेड धनकुटा शाखाका प्रवन्धक रञ्जित शाहले साजिक उत्तरदायित्व अन्र्तगत धनकुटा वडा नं. ७ का वडाध्यक्ष रोषेश श्रेष्ठलाई यूवा समाजसेवीहरु शैलेसमान श्रेष्ठ,दिपन श्रेष्ठ,शैलेस श्रेष्ठको उपस्थितमा २१ वटा सडक बत्ती प्रदान गर्नु भएको समाज कल्याण संस्था धनकुटा ७ का अध्यक्ष सुनिल कुमार डंगोलले वताउनु भयो ।
नेपाल बैक लिमिटेड धनकुटा शाखबाट उपलब्ध भएको सडक वत्ती हुलाक टोल क्षेत्रमा जडान गरिएको अन्य नपुग भएको क्षेत्र र धनकुटा नगरपालिका वडा नं. ७ का सवै टोलहरुमा वडा कार्यालयको तर्फकाट अव चाडैनै सवै टोलहरुमा तिन देखी चार वटा सम्म सडक वत्ती जडान गरिने वडाध्यक्ष रोशेष श्रेष्ठले वताउनु भयो ।
धनकुटा नगरपालिका वडा नं. ७ लाई उज्यालोवडा बनाउने अभियान अन्र्तगत अहिले उज्याले कार्यक्रम संचालन गरेको समेत वडाध्यक्ष रोशेष श्रेष्ठले वताउनु भयो ।