धुर्मुस सुन्तली फाउन्डेसनद्वारा निर्माणाधीन रंगशालाका लागि प्रबासबाट झण्डै ८ लाख सहयोग

  • २५ कार्तिक २०७६, सोमबार

सरोज बास्तोला, कतार / धुर्मुस सुन्तली फाउन्डेसनले चितवनमा निर्माण गरिरहेको गौतमबुद्द अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट रंगशाला निर्माणको लागि इजरायल लगायत विभिन्न देशमा रहेका नेपालीहरुले  ७ लाख ७९ हजार ५ सय १० रुपैयाँ सहयोग गरी हस्तान्तरण गरेेेका छन् ।

इजरायलमा रहेेेका समाजसेवी तथा सामाजिक अभियान्ता पवित्रा गौतम, झकिन्द्र खतिवडा, हेम थापा, र माया थापा, झकिन्द्र खतिवडा र सुजन लिम्बु (मलेसिया) , लगायतको अग्रसरता र सामुहिक अभियानमा संकलित सो रकम धुर्मुस सुन्तली फाउन्डेसनका सॅस्थापक अध्यक्ष सिताराम कट्टेल धुर्मुसको हातमा हस्तान्तरण गरिएको हो।

जनस्तरबाट निर्माण हुनलागेको राष्ट्रिय गौरबको यस  अभियानमा विभिन्न मुलुकहरुमा छरिएर रहेका नेपालीहरुले उतसाहजनक सहयोग गरेकोमा सिताराम कट्टेल धुर्मुस र अभियानका अभियान्ता पवित्रा गौतमले हार्दिक धन्यवाद ब्यक्त गरेका छन् ।

सहयोग रकम लिएर ईजरायल बस्नु हुने अभियानका अभियान्ता पवित्रा गौतम, बरिष्ठ समाजसेवी विष्णु गौतम, समाजसेवी तथा अभिकर्ता ईन्दिरा गौतमको साथमा  स्वयम चितवान पुगेको थियो।